5 Trendet e Veres 2016

5 trendet e kesaj vere te mrekullueshme ne Shqiperi parashikohet te jene: 


The day has come

1. Slavic squats

Ata qe kane bere slavic squats gjate dimrit, kete vit nuk do te ulen ne chaise lounge normalisht, por do te rrine ne pozicion squats-i dhe ky eshte highlight i veres 2016!


Human, I am getting really tired of your crap
2. Dronfie

Nixie (http://flynixie.com/) eshte aksesori i ri qe cdo shqiptar do te kete per kete sezon te  nxehte veror, pasi selfiet nga iphone jane thjesht shume lame ne krahasim me fotot qe ben droni qe te ndjek nderkohe qe je duke pire champagne* gjate afterparty-t tek Shpella e Pirateve. Ceshtja nuk do te jete kush do te kete dronfie, por kush do te kete dronin me exclusive, normalisht. 
3. Champagne
de rien
Theksojme se nga vera e kuqe (e kutise) para dy vjetesh, ne veren e bardhe (e kutise) para nje viti, kete vit shqiptaret kane kapercyer shkallen e proseccos dhe pijne vetem champagne. Cocktail-et jane totalisht out, me perjashtim te artisanal gin&tonic. Gjithsesi askujt nuk i ben me pershtypje qe po pi champagne.... vetem nqs eshte ndonje shishe vertete e shtrenjte. Ne kete rast duhet te jesh me fat qe rreth teje te kete njerez qe nuk njohin vetem Dom Perignon dhe qe mund ta arrijne ta kuptojne shishen tende. 4. Shalqi ne plazh

Hipsterat shqiptare kthejne moden vintage e te ngrenit shalqi ne plazh. 
Dear naturalnews follower,; natural selection will hit you and your child very soon5. Gjiri i Gjipese

Te gjithe nenat e reja hipster qe refuzojne te vaksinojne femijet e tyre, mund te shkojne ne gjirin e Gjipese per vetem $150.000 ku mund te hane ushqime 100% natyrale. Edhe kafshimi i gjarprit eshte 100% natyral per to dhe femijet e tyre qe meritojne nje jete larg gjerave jonatyrale si vaksinat.


1 comments:

  1. nese premton qe sdo vendosesh google ads do ta vizitoj shpesh :p

    ReplyDelete

 

Blogger news

No news this time

About the blog

The best and most clever blog you have ever came across

About me

Tirana-Cardiff-London